Başkan Abat, resmen açıkladı

Son yıllarda Boluspor'un bir numaralı gündemi olan ışıklandırma konusunda Boluspor kulübünden resmi açıklama yapıldı.   Kırmızı beyazlı yönetim kurulu adına resmi siteden yapılan açılamada “İncelemeler...

Başkan Abat, resmen açıkladı

Son yıllarda Boluspor'un bir numaralı gündemi olan ışıklandırma konusunda Boluspor kulübünden resmi açıklama yapıldı.

 

Kırmızı beyazlı yönetim kurulu adına resmi siteden yapılan açılamada “İncelemeler sonucunda yetkililer tarafından olumlu sonuç alındı ve Bolu Atatürk Stadında gece maçı oynayabilir onayı alınmıştır” ifadelerine yer verildi. İşte Boluspor kulübünün açıklaması; Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ışıklandırma sistemi ile ilgili Bolu Atatürk Stadında incelemelerde bulunmuştu. İncelemeler sonucunda yetkililer tarafından olumlu sonuç alındı ve Bolu Atatürk Stadında gece maçı oynayabilir onayı alınmıştır.

Kulüp başkanımız Abdullah Abat konu ile ilgili açıklamalarında “Boluspor’un gece maçları artık oynamasında herhangi bir sıkıntı yok. Bolu’muzun iklim şartları da uygun olursa Türkiye Futbol Federasyonu gece maçları artık verebilir. Biz 1461 Trabzon maçını resmen istedik. Taraftarlarımız bu maçı inşallah gece izleyebilecekler. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonunun sitesinde de artık ışıklandırmamızın olduğu onaylandı ve düzeltildi. Boluspor camiası ile birlikte gece maçlarına daha da yakın. Bizlere bu konuda ellerinden geleni yapan Sayın Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Boluspor kulübü olarak PTT 1. Lig’in 17. haftasında sahamızda oynayacak olduğumuz 1461 Trabzonspor maçı için TFF'ye gerekli resmi başvuru yapılmıştır. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri tarafından uygun görüldüğü takdirde taraftarlarımızın yıllardır beklediği ilk resmi gece lig maçını gerçekleştireceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128