Başkan Abat, Tesisleri bitirmekte kararlı

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu ve İl Özel İdare müteahhidi ile önceki gün yaptığı görüşmenin ardından dün de Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet...

Başkan Abat, Tesisleri bitirmekte kararlı

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu ve İl Özel İdare müteahhidi ile önceki gün yaptığı görüşmenin ardından dün de Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Zübeyir Serin ile Karaçayır Tesisleri’nde bir araya gelerek yeni tesisin durumunu görüştüler.

 

Boluspor’un idman sahasının hemen yanında yapımı süren yeni tesisleri için son adımlar atılıyor. Dün Boluspor idmanı esnasında Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat ve tesislerden sorumlu yönetici İlker Aktaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Zübeyir Serin ile bir araya geldiler. Yapılan incelemede Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat yeni tesise bir an önce geçmek istediklerini ifade etti. Kaba inşaatının çok büyük oranda tamamlandığı ve iç tefrişatının kaldığı projenin yaklaşık 1,5 ay içinde tamamlanarak tesisin Boluspor’a teslim edileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER