Başkan Çarıkçı “Hedef 3 puan”

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı, Göztepe maçında mutlak puan için mücadele edeceklerini söyledi. Başkanı Çarıkçı, ligde 5 maç oynadıklarını ve oynanan maçlar sonunda...

Başkan Çarıkçı “Hedef 3 puan”

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı, Göztepe maçında mutlak puan için mücadele edeceklerini söyledi. Başkanı Çarıkçı, ligde 5 maç oynadıklarını ve oynanan maçlar sonunda lider olduklarını kaydederek, ''Ligdeki ara bize yaradı. Bu sürede sakat olan oyuncularımız yüzde 60 oranında iyileşti. Oyuncularımızın tamamen iyileşmesine yaklaşık 10 günlük bir süre var. Sakatların iyileşmesinden sonra Boluspor daha farklı bir takım olacak'' dedi.

 İyi bir kadrolarının olduğunu belirten Çarıkçı, çok koşan bir takım olduklarını ifade ederek, ''Hafta sonu oynayacağımız Göztepe maçında ilk etapta yenilmememiz gerekiyor. Galibiyet de olabilir. İyi bir futbol oynayarak mutlak puan için mücadele edeceğiz'' diye konuştu.

"Takımda tatlı bir rekabet var."

Çarıkçı, takımda iyi oynayanın forma giyeceğini kaydederek, ''Artık futbolcu şunu diyor. Bu formayı sarı kart yüzünden ya da her hangi bir idmansızlık yüzünden kaybedersem formayı en az bir iki ay giyemem. Onun için herkes çok çalışıyor. Herkes bu formayı nasıl alırım, nasıl giyerim diyerek çok gayret gösteriyor.  Takımda abi konumunda olan futbolcular genç futbolculara eksik olan yönleri hakkında çalışma yaptırıyor. Önemli olan takımda kim iyi ise o forma giyecek'' şeklinde konuştu.

"Kale arkası biletlerde indirim olabilir"

Daha çok taraftarın maça gelmesi için çalışma yaptıklarını anlatan Çarıkçı, ''Kale arkası bilet fiyatlarını belli maçlarda indirmeyi düşünüyoruz. Bu sayede daha çok taraftarı maça davet etme şansımız olacak. Ayrıca yapılan canlı yayınlar taraftarın maçlara gelmemesinde büyük etken. Bu konuyla ilgili olarak Futbol Federasyonu Başkanı ile bir görüşmem oldu. Bir toplantı yaptık. Canlı olarak yayımlanan 8-9 maç Bank Asya liginin hevesini ve heyecanını ortadan kaldırıyor. Aslında 3-4 maç yayınlasa daha çok kişi heveslenecek. Bunu dengeli yapmak gerekiyor. Ocak ayına kadar da bu sorun çözülecek'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128