izmir escort

Başkan Çarıkçı açıkladı ‘Cihan Olmazsa, Portekiz’li Sırada’

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı hazırlık kampı ve transfer çalışmalarını değerlendirirken, alınan oyuncular Aydın ve Omar Wade’nin takıma katkı sağlayacağını belirtti.    Başkan Necip...

Başkan Çarıkçı açıkladı ‘Cihan Olmazsa, Portekiz’li Sırada’

Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı hazırlık kampı ve transfer çalışmalarını değerlendirirken, alınan oyuncular Aydın ve Omar Wade’nin takıma katkı sağlayacağını belirtti. 

 

Başkan Necip Çarıkcı, Cihan Yılmaz ve Mehmet Batdal transferlerini neticelendirmek istediklerini, olmazsa Portekiz’den daha önce izlenen oyuncuyu Bolu’ya getireceklerini söyledi. Cihan Yılmaz ve Mehmet Batdal'ın menajerleri ile geçtiğimiz gün tekrar görüştüğünü belirten başkan Çarıkcı bu iki oyuncunun transferine son noktayı koymak için büyük çaba sarf ediyoruz” dedi.

“Cihan Yılmaz olmaz ise Portekizli oyuncuyu getireceğiz”

Cihan Yılmaz olsun, Mehmet Batdal olsun herkes ile görüşüyoruz. Herkes bilsin Bank Asya Birinci liginden bir futbolcu alacaksak, futbolcu ilk önce bize geliyor. Bizim alamayacağımız futbolcu yok. Cihan Yılmaz'ın Karşıyaka'ya bir sözü vardı, ancak bizim için askıya aldı. Şuan menajeri ile iletişim içerisindeyiz. Cafercan'ın gitmesi ile o bölgedeki eksikliği gidermeye çalışıyoruz. Eğer olmaz ise Portekiz'li oyuncunun işini bitirmeye çalışacağız.

“Neskens olmadı ama Omar iyi transfer”

Omar Wade'yi transfer etmeden önce bir kaç kez izledik ve izleme komitemiz olumlu rapor verdi. Maliyetli bir oyuncu, ancak iyi bir transfer. Taraftarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İkinci yarı bize çok katkı sağlamasını bekliyoruz. Paris Saint Germain'den Kebano Neeskens Katar kampına alındığı için bu transferi gerçekleştiremedik. Ama Boluspor'da yabancı transfer konusunda boş durmuyor. Portekiz'den görüştüğümüz oyuncular var. İzleme komitemiz Dünya'nın dört bir yanını dolaşıyor ve oyuncu izliyor.

“Taraftarımızın ikinci yarı desteğine ihtiyacımız var”

Çarşamba günü Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği ile önemli bir karşılaşmamız var. Bu karşılaşma bizim için önemli ve bu karşılaşmada taraftarımıza ihtiyacımız var. Taraftar desteği bu saatten sonra bizim için çok önemli. Sezona iyi başlamak istiyoruz. Kafamızdaki transferleri gerçekleştirmeye çalışırken Boluspor'un mali bütçesini de dengelemeye çalışıyoruz. Boluspor'dan giden 6 oyuncudan maddi kazancımız olmuştur. Ben paramı zamanında öderim, zamanında da alırım.

“Aydın’ın bize katkısı olacak”

Boluspor Aydın'ı geçmiş yıllarda almak istemişti. Ancak bu sezona nasip oldu. Kendisi bizim hemşerimiz Akçakocalı. Giresunspor'da kendini ispatlamış bir oyuncu. Kendisinin Boluspor'a katkısı olacak. Buna inanıyoruz.

 

www.bolusporluyuz.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133