Başkan kura çekimini değerlendirdi

Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur kura çekiminde Süper Toto Süper Lig Takımlarından Beşiktaş A.Ş ile eşleşen Boluspor Kulüp Başkan Necip Çarıkçı, kura çekimini...

Başkan kura çekimini değerlendirdi

Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur kura çekiminde Süper Toto Süper Lig Takımlarından Beşiktaş A.Ş ile eşleşen Boluspor Kulüp Başkan Necip Çarıkçı, kura çekimini değerlendirdi. 

 

Çekilen kura çekimiyle ilgili açıklama yapan Başkan Necip Çarıkçı “Kuraya katılan yöneticimiz Hakan Dizman, yönetim kurulu toplantısında bizlerden rica ederek kuraya katılmak istediğini söyledi ve Beşiktaş’ı çekip geleceğim dedi. Kendisi hasta Beşiktaş’lı bir yöneticimiz. Bolu’da Beşiktaş’ı ağırlamaktan gurur duyacağız. Daha önceden de Beşiktaş’lı yönetimiyle dostluklarımız var. Onlarında Aladağ’da bir kamp merkezi yapmak için girişimleri olmuştu. İnşallah bununla ilgilide bir gelişme olur. Böyle büyük takımları ilimizde ağırlamaktan son derece mutluluk duyacağız. Beşiktaş, Galatasaray gibi takımların Bolu’ya katkısı olacaktır. Rakibimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Boluspor’da yıllardır istediğim bir şeydi kupa da var olmak. Bu senede 16 takım içersinde yer aldık ve 4. tura yükseldik. Bundan dolayı onurlu ve guruluyuz. Kupa 4 büyüklerden bir takımla eşleşmek istiyorduk ve muradımıza erdik. Mutluyuz” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128