Başkan Yılmaz “hayırlı olsun” dedi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bugün takımla birlikte çalışmalara başlayan çiçeği burnunda Teknik Direktör Bahri Kaya’yı ziyaret etti.   Bugün sabah saatlerinde Boluspor’un başına...

Başkan Yılmaz “hayırlı olsun” dedi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bugün takımla birlikte çalışmalara başlayan çiçeği burnunda Teknik Direktör Bahri Kaya’yı ziyaret etti.

 

Bugün sabah saatlerinde Boluspor’un başına getirilen Teknik Direktör Bahri Kaya’ya ilk ziyaret Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan geldi. Boluspor aşığı olan Başkan Yılmaz, çiçeği burnunda teknik adam Bahri Kaya’ya “Hayırlı olsun” dedi. Geri kalan 11 maçta kendisine güvendiği ifade eden Başkan Yılmaz “Hocam bu sene üçüncü hocasınız. Boluspor takımına hoca dayanmıyor. İnşallah siz kalıcı olursunuz. Bolu’ya hoş geldiniz. Bizlerden bir isteğiniz olursa emrinizdeyiz” dedi.

Başkan Yılmaz’a teşekkür eden Teknik Direktör Bahri Kaya ise “Bolu’ya ve Boluspor camiasına hayırlı olsun. İnşallah önümüzde 11 final maçımız var. Bu karşılaşmalardan en iyi sonuçları alıp, Boluspor’u hak ettiği süper lige çıkarmak için çalışacağız. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128