banner120

Başkan Yılmaz, Biz hep umutluyuz

Boluspor'un kurban bayramı nedeniyle bayramın 3. günü yaptığı bayramlaşma törenine katılan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hem bayram hem de Boluspor’la ilgili açıklamalarda bulundu.   Bolu Belediye...

Başkan Yılmaz, Biz hep umutluyuz

Boluspor'un kurban bayramı nedeniyle bayramın 3. günü yaptığı bayramlaşma törenine katılan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hem bayram hem de Boluspor’la ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz “Geniş bir camia olarak Boluspor’da bayramlaşıyoruz. Boluspor olarak her an kapsama alanı genişliyor. Bu birliktelik inşallah Boluspor’u geleceğe doğru umutla arzu ettiği duruma ulaştıracaktır. Spor’da sıkıntılı anlar mutlaka vardır. Asıl bu sıkıntılı anlarda insanların bayramdaki gibi birleşmeleri gerekir. İnşallah bu bayramların sıkıntılı anlarda bir araya gelmemizde vesile olmasını temenni ediyorum. Biz hep umutluyuz. Bu takım yenilse de bizim takımımız, yense de bizim takımımız ve bunu hiç unutmamak durumundayız. Eğer bu birlikteliği sağlarsak, nasıl olursa bir gün yenmeyi alışkanlık haline getireceğiz. Emeği geçen başta başkanımız olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Bu bayramlaşmaya bu kadar büyük bir ilgi gösterildiğinden dolayı da çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Tüm herkesin bayramını kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124