izmir escort

Başkan Yılmaz’dan Otobüs Jesti!

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı açıklamada belediye araç filosuna dahil edilecek iki otobüsün Bolu'da ki sporcuların hizmetine sunulacağını, okul takımları ve kulüplerin bu otobüsleri ücretsiz...

Başkan Yılmaz’dan Otobüs Jesti!

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı açıklamada belediye araç filosuna dahil edilecek iki otobüsün Bolu'da ki sporcuların hizmetine sunulacağını, okul takımları ve kulüplerin bu otobüsleri ücretsiz kullanabileceğini belirtti. Yılmaz her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarına sözlerine ekledi. 

 

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz “Şampiyonalarda derece alan sporcularımızı ve onları bu müsabakalara en iyi şekilde hazırlayan antrenör ve tüm idarecileri kutluyorum. Biz de Bolu Belediyesi olarak ilimizdeki sporcularımıza destek olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda sporcularımızın hizmetinde kullanmak üzere iki otobüs alma noktasında ki görüşmelerimizi tamamladık. Yasal işlemler tamamlandıktan sonra bu otobüslerimizi ilimizde ki okulların, belediyenin ve kulüp sporcularının müsabakalara gidiş ve gelişlerin sağlanması noktasında hizmete sunacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133