Basketbol yönetiminden teşekkür

Boluspor Basketbol Şube yönetimi, yaptıkları açıklamada kendilerine destek olan taraftarlara, sponsorlara, iş adamlarına, bürokratlara ve yerel basına teşekkür etti.   Pazar günü Düzce Belediye’yi...

Basketbol yönetiminden teşekkür

Boluspor Basketbol Şube yönetimi, yaptıkları açıklamada kendilerine destek olan taraftarlara, sponsorlara, iş adamlarına, bürokratlara ve yerel basına teşekkür etti.

 

Pazar günü Düzce Belediye’yi sahasında konuk eden ve 100-56 mağlup eden Boluspor’da basketbol şube yönetimi kendilerine maddi, manevi destek veren herkese teşekkür etti. Basketbol şube yönetiminin yaptığı açıklama şöyle “Yeni bir spor branşını alevlendirmek, geliştirmek ve başarılı bir hale getirmek inanın çok büyük emek istiyor. Çünkü bir hayali alıyor, gercege dönüştürmeye çalışıyorsunuz. Yönetimi, teknik ekibi ve oyuncuları nakış gibi işliyorsunuz. Aile oluyorsunuz. Önceliğiniz oluyor. Fakat bunların hepsine değiyor. Bizler taraftarı dahil büyük bir aile olduk.

En büyük fedakârlığı oyuncu kardeşlerimiz yapıyor. Maddi ve manevi gelecek daha da güzel söz! Siz bize, biz size çok inandık kardeşlerimiz!

Bu hayalin gerçeğe dönüşmesinde bugüne kadar maddi desteklerini hissettiğimiz sponsor firma, is adamları ve bürokratlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Yeni salon sözünün hızla hayata geçmesini heyecanla bekliyoruz. Yeni firmalar, is adamları ve bürokratlarımızdan destek bekliyoruz. Onların isimlerini salona ve gönlümüze yazmak istiyoruz. Başarıya ortak olmalarını istiyoruz. Az ya da çok önemi yok! Bolu Fenerbahçeliler Derneği neredeyse her maçımızın ardından yemek sponsorumuz oldu. Teşekkürler değerli yöneticileri!

Valimiz İbrahim Özçimen’in Boluspor-Düzce Belediye Basketbol maçı devre arasında protokolün içinde söylediği “Sizleri tebrik ediyor ve Boluspor basketbolun desteklenmenizi istiyoruz” sözlerinin de bizleri motive ettiğini iletmek istiyoruz.

İlimiz protokol üyelerine bizi yalnız bırakmadıkları için, taraftarımıza her zaman arkamızda olduğu için, yerel basın mensuplarına motive eden ve yapıcı eleştirileri için çok teşekkür ediyoruz. Bolumuza yeni zaferler yaşatmak için çok çalışmaya devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124