Basketbol’a destek artıyor

Boluspor Basketbol Şubesi yakaladığı üstün başarı grafiğinin ardından vatandaşlardan maddi destek de görmeye başladı.   İlimizin başarılı ve genç iş adamları Armağan Çatladı, Tibet Kınacı ve Çetin...

Basketbol’a destek artıyor

Boluspor Basketbol Şubesi yakaladığı üstün başarı grafiğinin ardından vatandaşlardan maddi destek de görmeye başladı.

 

İlimizin başarılı ve genç iş adamları Armağan Çatladı, Tibet Kınacı ve Çetin Gürkan Basketbol Şubesi’nin geçen hafta yaptığı çağrıya kendi istekleri ile maddi destek sağladılar.    

İlimiz de yeni bir spor branşının harekete geçmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren iş adamları her zaman arkanızdayız mesajı verdiler. Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner ve şube yöneticisi Aytaç Eskicioğlu, desteklerinden dolayı işadamlarına teşekkür ettiler.

Fatih Yamaner yaptığı açıklamada “İş adamı arkadaşlarımıza, biz onlara ulaşmadan bizi aradıkları için ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu başarının sağlam temelleri olması için bu destekler çok önemli. Armağan Çatladı, Tibet Kınacı ve Çetin Gürkan arkadaşlarımızın sezon başında Boluspor Kulübü’ne katkı yaptıklarının farkındayız. Buna rağmen Basketbol Şubemize ikinci kez katkı yaptıkları için yönetim kurulu arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde bu desteğin karşılını vermek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128