Basketbolda iki günde iki galibiyet!

Boluspor Basketbol takımı galibiyete doymuyor. Cumartesi günü Mardin Belediyegücü ile erteleme maçını oynayan ve farklı galip gelen Boluspor Basketbol Takımımız Pazar günüde Mardin Belediyegücü'nü...

Basketbolda iki günde iki galibiyet!

Boluspor Basketbol takımı galibiyete doymuyor. Cumartesi günü Mardin Belediyegücü ile erteleme maçını oynayan ve farklı galip gelen Boluspor Basketbol Takımımız Pazar günüde Mardin Belediyegücü'nü 78-26 gibi farklı bir skorla mağlup etti.

 

Cuma günü Mardin'e giden ve iki günde 2 galibiyet alarak evine dönen Boluspor Basketbol Takımı play-off'larda da galibiyet serisini sürdürerek bir üst lige çıkmak ve büyük bir zafere imza atmak istiyor. Cumartesi, Mardin Belediyegücü'nü 82-42 gibi farklı bir skorla mağlup eden kırmızı beyazlılar, Pazar günü oynanan karşılaşmayı da 78-26 gibi çok farklı bir skorla kazanmayı bildi. Mardin Belediyegücü karşılaşmasını Basketbol Şube Yöneticileri Fatih Yamaner, Aytaç Eskicioğlu, Sadık Alaşa, Sacit Kilitçi, Rahmi Tamer Özçelik, Necdet Esen, Gazanfer Doğu ve Cüneyt İnal takip etti.

Yamaner “Sözümüzü tutuk”

Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner maç sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi “Mardin Belediyegücü deplasmanına giderken iki günde iki galibiyet parolası ile yola çıkmıştık. Sözümüzü de tutmuş oluyoruz. Basketbol şube yönetimi olarak kalan her maçımızın final havasında geçeceğinin farkındayız. Tecrübeli koç Cengiz Karadağ yönetimindeki oyuncularımız, Teknik Menajer Yeşer Eskicioğlu ve Ahmet İshak Gülen hocalarımızın disiplini de eklenince başarının devam edeceğine inanıyoruz. Oyuncularımızın artan performansı ve arkadaşlık ortamından ayrıca memnun olmaktayız. Bizleri doğu halkının misafirperverliği ile ağırlayan Mardin Belediye Başkanı ve Özel Kalem Müdürü Sadullah Turgut'a şükranlarımızı sunuyoruz. Bu iki galibiyet kulüp başkanımız Necip Çarıkçı ve yönetim kurulu üyelerimize armağanımız olsun. Bu başarıda tüm camianın payı var. Taraftarlarımızı kalan her maçın final havasında geçeceğini unutmadan takımlarını desteklemeye çağırıyoruz. Cumartesi Aksaray Belediye maçında yanımızda görmek istiyoruz. Finallere az kaldı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128