Becikoğlu “Şampiyonlar hoş geldiniz”

Boluspor'un eski başkanlarından Yılmaz Becikoğlu kırmızı-beyazlı ekibimize My Dream City'de bulunan Cafe De Essin’de bir yemek verdi. Yemeğe başkan Necip Çarıkçı ile bazı yöneticiler, eski başkan Yılmaz Becikoğlu,...

Becikoğlu “Şampiyonlar hoş geldiniz”

Boluspor'un eski başkanlarından Yılmaz Becikoğlu kırmızı-beyazlı ekibimize My Dream City'de bulunan Cafe De Essin’de bir yemek verdi. Yemeğe başkan Necip Çarıkçı ile bazı yöneticiler, eski başkan Yılmaz Becikoğlu, teknik heyet ve futbolcular katıldılar.

 

İlk 5 haftada topladığı 11 puanla liderliğe yerleşen ekibimize eski başkan Yılmaz Becikoğlu bir moral yemeği verdi. Oldukça yorucu geçen idmanlardan sonra moral amaçlı düzenlenen yemekte oyuncular keyifli bir akşam geçirirlerken, başkanlar Becikoğlu ve Çarıkçı bir süre sohbet ettiler. Son dönemlerde oldukça sıcak görüntüler veren eski başkan Yılmaz Becikoğlu ile başkan Necip Çarıkçı takımın son durumu hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Becikoğlu "Şampiyonlar hoş geldiniz"

Yemekte takıma kısa bir konuşma yapan eski başkan Yılmaz Becikoğlu "Şampiyonlar hoş geldiniz, şeref verdiniz. Sizleri hep böyle mutlu, sevinçli ve lider görmek istiyorum. Umarım önümüzdeki maçları da kayıpsız geçersiniz bizi de mutlu edersiniz. Geldiğiniz için sağ olun" dedi.

Çarıkçı "Başkanımıza teşekkür ederiz"

Onurlarına verilen yemek için eski başkan Yılmaz Becikoğlu'na teşekkür eden Başkan Necip Çarıkçı ise "Yılmaz başkanımız takımımıza bu akşam bir moral yemeği düzenledi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Yeni işyerinde onun misafiri olmaktan mutluyuz. My Dream City'e hayırlı işler dileriz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128