Becikoğlu ve Çarıkçı’dan birlik beraberlik mesajı!

Boluspor'da çeşitli dönemlerde başkanlık yapan ve son iki sezondur hem adaylık için yarışan, hem de başkanlık için adı geçen eski başkan Yılmaz Becikoğlu ile mevcut başkan Necip Çarıkçı'nın...

Becikoğlu ve Çarıkçı’dan birlik beraberlik mesajı!

Boluspor'da çeşitli dönemlerde başkanlık yapan ve son iki sezondur hem adaylık için yarışan, hem de başkanlık için adı geçen eski başkan Yılmaz Becikoğlu ile mevcut başkan Necip Çarıkçı'nın son günlerde verdikleri samimi pozlar oldukça sıcak mesajlar veriyor. Eski başkan Becikoğlu'nun Boluspor'a verdiği yemekte ikili yine objektiflere kol kola görüntüler verirlerken, aralarındaki serin havanın tamamen yok olduğu mesajını verdiler.

 

Geçtiğimiz bir kaç yıla damgasını vuran Çarıkçı, Becikoğlu tartışması ramazan ayından bu yana yerini tamamen ılıman bir havaya bıraktı. Eski başkan Yılmaz Becikoğlu ilk olarak basketbol takımına destek verirken, Çarıkçı öncelikle bu destekten dolayı Becikoğlu'na teşekkür etmiş ve Çarıkçı ailesinin iftarına davet etmişti. Başkan Necip Çarıkçı'nın babası Hacı Fahri Çarıkçı ile de eski dost olan Yılmaz Becikoğlu iftar yemeğinde Çarıkçı ailesinin yalnız bırakmazken, o gün verilen samimi pozlar aradaki buzların erimeye başladığını göstermişti.

Becikoğlu telefonla da olsa takip etti

Eski başkan Yılmaz Becikoğlu yeni sezonun bir kaç maçına gelmesine rağmen ilk 5 hafta boyunca hem maçlar sonunda, hem de takım deplasmandayken sürekli başkan Necip Çarıkçı'yı arayarak önce kendisini, sonra takımı tebrik ederek, maçlar hakkında bilgiler aldı. Başkan Çarıkçı ise gelen telefonlardan memnuniyetini yakın çevresiyle sürekli paylaştı.

Yemek bahane dostluk şahane

Becikoğlu Boluspor'u yeni açtığı alışveriş merkezi My Dream City'de ağırlarken, iki başkan yine samimi görüntüler verdiler. Çarıkçı'ya takımın son durumunu soran Becikoğlu, Boluspor futbol takımına da "Şampiyonlar hoş geldiniz" diyerek, yemek boyunca sıcak sohbetleri dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128