Behiye Dr. Nevhiz Işıl Ortaokulu rakibini devirdi! 2-0

Okul sporları voleybol küçük erkekler Türkiye şampiyonası grup mücadelelerinde dün gerçekleştirilen üç karşılaşma ile başlandı. Günün son maçında İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl...

Behiye Dr. Nevhiz Işıl Ortaokulu rakibini devirdi! 2-0

Okul sporları voleybol küçük erkekler Türkiye şampiyonası grup mücadelelerinde dün gerçekleştirilen üç karşılaşma ile başlandı. Günün son maçında İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl O.O. ile Konya Ayşe Tümer O.O. karşı karşıya geldi. Sahadan 2-0 galip ayrılan taraf İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl O.O. oldu.

 

Haber: Volkan Yılmaz

Okul sporları voleybol küçük erkekler Türkiye şampiyonası grup mücadelelerinde dün gerçekleştirilen üç karşılaşma ile başlandı. Günün son maçında İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl O.O. ile Konya Ayşe Tümer O.O. karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl O.O. ilk setten itibaren zayıf rakibi Konya Ayşe Tümer O.O. karşısında üstünlüğü ele geçirdi ve ilk setten 21-9 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı. İkinci sette de üstünlüğünü koruyan İstanbul Behiye Dr. Nevhiz Işıl O.O. bu sette de 21-8 gibi bir skorla galip ayrılarak sahadan 2-0’lık skorla mutlu ayrıldı ve ilk maçında ilk galibiyetini alan takımlardan biri olarak turnuvaya galibiyetle başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128