Belediye sahasını doğru adrese teslim etti

Belediye Meclisinin Nisan ikinci oturumunda önemli bir karar alındı. Aşağısoku Mahallesinde bulunan ve Bolu Belediyesine ait olan futbol sahasına 25 yıllığına beden terbiyesine tahsis edildi.   Belediye Meclisinin ikinci oturumunda...

Belediye sahasını doğru adrese teslim etti

Belediye Meclisinin Nisan ikinci oturumunda önemli bir karar alındı. Aşağısoku Mahallesinde bulunan ve Bolu Belediyesine ait olan futbol sahasına 25 yıllığına beden terbiyesine tahsis edildi.

 

Belediye Meclisinin ikinci oturumunda önemli kararlar alındı. Alınan kararla Aşağısoku Mahallesi, 1067 parsel numarasını kayıtlı mülkiyeti Belediyeye ait imar planında Spor Tesis Alanının Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü’nün 02.04.2012 tarih ve 1342 sayılı yazına istinaden, 5393 sayılı Belediye Kanunun 18.maddesi e bendine göre Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne 25 (yirmi beş) yıl süreye kadar tahsisine karar verildi. Alınan karar sonrası yıllardır belediye futbol sahası olarak hizmet veren sahanın beden terbiyesi müdürlüğüne tahsisi gerçekleşti. 25 Yıl süreyle beden terbiyesi müdürlüğü sahada tasarruf hakkını kullanarak bakım, onarım ve yatırım yapabilecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128