Belediyespor 1’inciyi devirdi! 3-0

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı finalde ikinci karşılaşmada A grubu ikincisi Bolu Belediyespor ile B grubu birincisi İnkılap İ.Ö.O.(B) karşı karşıya...

Belediyespor 1’inciyi devirdi! 3-0

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı finalde ikinci karşılaşmada A grubu ikincisi Bolu Belediyespor ile B grubu birincisi İnkılap İ.Ö.O.(B) karşı karşıya geldi. Sahadan 3-0 gibi net bir skorla ayrılan Bolu Belediyespor oldu.

 

Voleybol yaş grupları kızlar karşılaşmalarında yarı final mücadeleleri cumartesi günü oynandı. Yarı finalde ikinci karşılaşmada A grubu ikincisi Bolu Belediyespor ile B grubu birincisi İnkılâp İ.Ö.O.B karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan Bolu Belediyespor ilk sette ilk teknik molaya girilirken 8-6 önde olan taraf oldu. Moladan sonra farkı açmaya başlayan Bolu Belediyespor seti 25-17 kazanarak maçta 1-0 öne geçen taraf oldu. İkinci sette de üstünlüğünü devam ettiren Bolu Belediyespor bu sete daha iyi başladı ve ilk teknik molaya girilirken 8-3 öndeydi. Moladan sonra da durum değişmedi ve Bolu Belediyespor bu seti de 25-17 kazanarak durumu 2-0’a getirdi. Son sette ilk iki setin mağlubiyetiyle oyundan kopan İnkılap İ.Ö.O.(B) bu sette güçlü rakibine karşı hiçbir varlık gösteremedi ve Bolu Belediyespor bu seti de 25-11 gibi farklı bir şekilde kazanarak sahadan 3-0 galip ayrılarak finale adını yazdırdı ve İnkılap İ.Ö.O.(A)’nın rakibi oldu.

 

Bolu Belediyespor: Beyzanur, Gözde, Merve, Özge, Melisa, Özlem, Gizem, Sinem, Özge Cansel

Antrenör: Özgür Emek ALTUN

 

İnkılâp İ.Ö.O.(B): Merve, Elif, Özlem, Sıla, Busenur, Beyza, Seda, Dilay, Buse, Rukiye, Bensu, Ceren

Antrenör: Remziye SARIHAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124