Belediyespor Futbol Takımı’na motivasyon eğitimi

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Bolu Umut Evi tarafından Belediyespor Futbol Takımı sporcularına motivasyon ve iletişim konularında Psikolog Ebru Ruşan tarafından eğitim verildi.

 Belediyespor Futbol Takımı’na motivasyon eğitimi

Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen programa Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Bolu Umut Evi Psikoloğu Ebru Ruşan, Bolu Belediyespor Futbol Takımı Antrenörü Sinan Benli ve sporcular katıldı.

“Geleceğimiz olan gençlerden çok şeyler bekliyoruz”

Eğitim öncesi sporcularla tek tek tokalaşarak yakından ilgilenen Başkan Yılmaz gençlere yönelik tavsiyelerde bulunarak, “Örnek bir sporcu hem bedenen, hem de ruhen güçlü bir birey demektir. Yani sporda hayatında yakaladığı başarıyı derslerinde de devam ettirebilen bir kişi demektir. Bolu Belediyesi olarak bizim sizlerden beklediğimiz şu, hem derslerinizde başarılı olan, hem de sporda. Bunun yanında tabii öncelikle Boluspor’da daha sonra milli takımda oynayacak şekilde kendisini hazırlayan gençlere ihtiyacımız var. Hepinizde bu ışığı ve potansiyeli görüyorum” dedi. Başkan Yılmaz’ın konuşmalarının ardından Psikolog Ebru Ruşan tarafından sporculara iletişim konularında eğitim verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2013, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128