Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor

2014-2015 Sezonu hazırlıklarına 4 Ağustos Pazartesi günü başlayan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı, yeni sezon hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdürüyor. Filenin Sultanları önceki akşam yaptığı antrenmanda kondisyon çalışması yaptı.

 Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor

Haber: Hamza TÜRDÜ

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımı yeni sezon hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenmanla sürdürüyor. Sabah antrenmanlarını salonda yapan yeşil-beyazlılar akşam ise sahada kondisyon çalışması yapıyor. Önceki gün akşam yapılan çalışmada filenin sultanları antrenör Gökhan Çokşen nezaretinde karaçayır atletizm pistinde yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan yeşil-beyazlılar açma germe hareketlerinden sonra antrenör Gökhan Çokşen’in programı eşliğinde kondisyon çalışması yaptı. Yaklaşık 1 saat 15 dakika süren çalışmada oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi.

TAKIMDA ARKADAŞLIK ÜST SEVİYEDE

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı İdari Menajeri Behçet Erdoğan, gazetemize çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Güzel, sıcak bir ortam yakaladıklarını söyleyen Erdoğan, “Yeni sezon hazırlıklarına 4 Ağustosta başladık. Hedefimiz bu sene 1.Lige yükselmek. Bu doğrultuda da 2.Ligi bilen tecrübeli ve genç isimleri kadromuza kattık. 2.Ligde birçok kulüp sezonu daha açmadı. Biz sezonu erken açan kulüplerden biriyiz. Şuanda takım içersinde arkadaşlık üst seviyede. Çalışmalarımıza günde çift antrenman yaparak devam ediyoruz. Bu sene çok çalışarak teknik heyet, oyuncular, yönetim ve taraftarımız ile bir aile olup Bolu Belediyespor’u 1.Lige çıkarmak istiyoruz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2014, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER