BELEDİYESPOR’DAN TARAFTARLARA JEST

İşletmesini Bolu Belediyespor Kulübü’nün yaptığı Kültür Park Katlı Otopark, Boluspor maçlarının olduğu günlerde uygulamaya koyduğu PASSOLİG veya KOMBİNE KARTINI gösteren Boluspor taraftarlarına ücretsiz hizmet verecek.

BELEDİYESPOR’DAN TARAFTARLARA JEST

Haber: Erdal Tanrıverdi

 Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu uygulama 2016-2017 sezonunda da Boluspor’un iç saha maçlarının olduğu günlerde belirlenen saatler ve maç günleri içersinde geçerli olacak. Bolu Belediyespor Kulübü'ne ait olan Kültür Park Katlı Otoparkımız Boluspor maçlarının olduğu günlerde belirlenen saatler arasında Boluspor sevdalılarına ücretsiz hizmet verecek. Geçtiğimiz yıl hizmete giren bu uygulama, bugünden itibaren 2016-2017 sezonu boyunca diğer tüm iç saha maçlarında KOMBİNE KARTINI veya PASSOLİG kartını gösteren tüm taraftarlarımız için geçerli olacak. Ücretsiz uygulama maç saatinden 2 saat önce ve maç sonu 1 saat olarak uygulanacak. Belirlenen saatler dışında otoparkı kullanan ve erken giriş yapan yada geç çıkış yapan kişilerden tam gün ücreti alınacak.

BAYAN SPORSEVERLERE DE İNDİRİM

Bu uygulamayla beraber Boluspor taraftarlarının eşlerine de işletmeciliğini  Sultan Hamamı Spa & Güzellik Merkezi’nde hafta içi her gün 09:00-21:00 saatleri arasında indirimli seans uygulanacak.  

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2016, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128