Benli “1,5 saatlik güzel Bir zaman geçirttik”

Bolu Belediyespor Antrenörü Sinan Benli, Kıbrıscıkspor maçı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada “Her iki takım oyuncularını tebrik ediyorum” diye konuştu.   Takım oyuncularımı özellikle...

Benli “1,5 saatlik güzel Bir zaman geçirttik”

Bolu Belediyespor Antrenörü Sinan Benli, Kıbrıscıkspor maçı sonrası gazetemize yaptığı açıklamada “Her iki takım oyuncularını tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Takım oyuncularımı özellikle kutluyor ve tebrik ediyorum diyen Sinan Benli “Çok sıcak bir havada iki takım oyuncuları da iyi mücadele ettiler. Bana göre oyuncularım maç öncesinde yapmış olduğum konuşmada her söylediğim şeyi yeri yerine getirmeye çalıştılar. Sahada iyi bir mücadele gösterdiler. Kıbrıscıkspor takımı Boluspor alt yapısından 5-6 yeni transfer yapmış bir takım olarak karşımıza çıktı. Bizim alt yapımızda değişlik olmamıştı. Bu takımımızla mücadelelerini sürdürdüler. Taraftarlara ve çocuklarımızın velilerine 1,5 saatlik güzel bir zaman geçirttirdiler. Çocuklarımı galibiyet almalarından dolayı tebrik ediyorum. Çok zevkli bir maç oldu. Daha önümüzde çok uzun zamanımız var. Her şey her zaman değişebilir. Biz iyi olmaya devam edeceğiz ve maçlarımıza da en iyi şekilde çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124