Beşiktaş Bolu’yu istiyor ama…

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın Ziraat Türkiye Kupası maçlarını Bolu’da oynama isteğine Çaykur Rizespor karşı çıktığı öğrenildi. Perşembe günü Bolu’da oynanması beklenilen Beşiktaş-Ç.Rizespor maçı için dün federasyon yetkilileriyle ve Ç.Rizespor yöneticileriyle görüşme yapan siyah-beyazlı yöneticiler Ç.Rizespor’lu yöneticileri ikna edemedi ve Ç.Rizespor’lu yöneticiler ilk maçın Rize’de oynanmasını istediği belirtildi.

 Beşiktaş Bolu’yu istiyor ama…

Haber: Hamza TÜRDÜ

Gazetemizin Spor servisinin edindiği bilgiye göre, Dün Bolu’ya gelerek Bolu Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulunan ve yaptıkları incelemelerin ardından Ankara’ya Federasyona giden siyah-beyazlı yöneticiler burada federasyon yetkilileri ve Ç.Rizespor’lu yöneticilerle yaptıkları görüşmeler sonrası maçın Bolu’da oynanmaması için hem fikir oldukları öğrenildi. Beşiktaş’ın ısrarla Bolu’yu istemesine rağmen Ç.Rizespor’lu yöneticilerin Bolu’yu istememeleri Perşembe günü oynanacak olan Beşiktaş-Ç.Rizespor maçının Bolu’da oynanma ihtimalini zora soktu. Beşiktaş’lı yöneticilerin Ç.Rizespor yönetimine “Maçı Bolu’da oynayalım. Uçak ve Otel masraflarını biz karşılayalım” demesine rağmen Rizesporlu yöneticileri ikna etmeye yetmedi ve Ç.Rizespor’lu yöneticiler siyah-beyazlı yönetime “Gelin ilk maçı Rize’de oynayalım. İkinci maçı İstanbul’da oynarız” önerisinde bulunduğu öğrenildi.

ADANA DEMİRSPOR MAÇI %90 BOLU’DA

Önümüzdeki hafta Çarşamba günü oynanacak olan Beşiktaş-Adana Demirspor Ziraat Türkiye Kupası maçını içinde federasyon yöneticileriyle görüşen Beşiktaş’lı yöneticiler bu maçın Bolu’da oynanmasını istediği öğrenildi. Beşiktaş’ın bu isteğine %90 tamam diyen Türkiye Futbol Federasyonu yöneticileri Beşiktaş-Adana Demirspor maçının Bolu’da oynanması için karar aldığı belirtildi.

Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçının nerede ve hangi saatte oynanacağı ise bugün belli olması bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128