Beşiktaş tesisi ilk önce Düzce’ye yapacak

Beşiktaş’ın Taşlıyayla Göleti’nin yanında yapacağı tesisler için geçtiğimiz günlerde protokol yapılmıştı.   Bolu’da heyecan yaratan gelişme sonrası Düzce basını Beşiktaş’ın...

Beşiktaş tesisi ilk önce Düzce’ye yapacak

Beşiktaş’ın Taşlıyayla Göleti’nin yanında yapacağı tesisler için geçtiğimiz günlerde protokol yapılmıştı.

 

Bolu’da heyecan yaratan gelişme sonrası Düzce basını Beşiktaş’ın önce Düzce’ye sonra Bolu’ya tesis yapacağını iddia etmişti. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Düzce basının bu iddiasını doğruladı ve önce Düzce’de ki tesisleri yapacaklarını ardından da Bolu’da ki tesisleri yapmaya başlayacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta kamp ziyareti için Antalya’ya giden Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ında Antalya’da olduğunu öğrenince görüşme talep etti. Her iki başkan bir araya gelerek bir toplantı yaptılar. Toplantı sonrasında Başkan Abdullah Abat, Fikret Orman’a “Başkanım Bolu’da ki tesislerin yapımına ne zaman başlıyorsunuz?” diye sordu.

Bu soru üzerine Fikret Orman, “Biz ilk önce Düzce’de yapacağımız tesise başlayacağız. Daha sonra Bolu’da ki tesislere başlayacağız” şeklinde cevap verdi. Bundan aylar önce Düzce basını da Beşiktaş’ın ilk önce Düzce’ye tesis yapacağını, Bolu’da ki tesislerin amatör dallar yapacağını duyurmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128