Beycan ve Vedat “Bizim için lig daha önemli”

Boluspor oyuncuları Beycan Kaya ve Vedat Budak maç sonunda değerlendirmelerde bulundular. Çok üzgün olduklarını belirten oyuncular, “Lig bizim için daha önemli” dediler.   Yimpaş Yozgatspor karşısında...

Beycan ve Vedat “Bizim için lig daha önemli”

Boluspor oyuncuları Beycan Kaya ve Vedat Budak maç sonunda değerlendirmelerde bulundular. Çok üzgün olduklarını belirten oyuncular, “Lig bizim için daha önemli” dediler.

 

Yimpaş Yozgatspor karşısında ilk onbirde kendisine forma şansı bulan ve defansın hatasıyla kalesinde iki gol gören Boluspor’un kalecisi Beycan Kaya, “Maça iyi başladık. Erken de bir gol bulduk. Hocamızın dediği gibi kaçırdığımız birkaç pozisyonla maçı verdik. Çok üzgünüz ama yapabileceğimiz bir şey yok” dedi.

Vedat Budak “Elendiğimiz için üzgünüz”

Geçen sezon kupa da yarı finale kadar gittiklerini fakat bu sene ilk turda elendikleri için üzgün olduğunu belirten Vedat Budak, “Geçen sene kupada yarı finale kadar gittik. Ama şu an bence bizim için önemli olan lig. Kupa da bir iki tur geçersin sonra elenirsin. Bu kimseyi tatmin etmeye bilir. Ama şu anda 22 yıldır süren bir lig hasreti var ve ligin en favori ismi biziz. Önemli olan da dediğim gibi lig. Kaçırdığımız Birkaç pozisyon vardı. Onları atsaydık şu anda farklı şeyleri konuşuyor olurduk. Bence bizim için önemli olan lig ve bu sene ilk sırada yer alarak Süper Lig'e çıkmayı istiyoruz. Kupadan elendiğimiz için de üzgünüz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128