Beykoz “Boluspor’un kadrosu 24 kişi olacak”

Boluspor Teknik Direktörü Ali Beykoz, dün sabah başlayan ön kamp öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada yeni sezonda kadroyu 24 kişi ile sınırlamak istediğini söyledi.

 Beykoz “Boluspor’un kadrosu 24 kişi olacak”

Kırmızı-beyazlı ekibimizin Teknik direktörü Ali Beykoz, dün sabah başlayan ön kamp ile altyapıdan, dışarıdan ve yurtdışından gelen oyuncuları değerlendireceklerini belirtti. Beykoz genç isimlere şans vereceklerini söyleyerek şu ifadeleri kullandı “Bugün itibariyle 1.etap ön kamp çalışmalarımıza başladık. Mevcut kiralık oyuncularımızı çağırdık. Alt yapıdan yaklaşık 10 oyuncumuz var. 1-2 tane dışardan gelen gelecek vaat eden oyuncular geldi. Artı olarak diğer tesislerimizde yurt dışından gelen arkadaşlarımızı görmek adına bu ayın sonuna kadar, ön kamp düzenledik” dedi.

Çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz

Transfer çalışmalarımız çok sağlıklı bir şekilde gidiyor. Buna eminim. Ayağımızı sağlıklı şekilde yere basarak doğru adımlar atıyoruz. Doğru transfer yaparak, lige de çok kalabalık bir kadroyla değil, olması gereken oyuncularla başlamak adına bu çalışmaları titizlikle yürütmekteyiz.

Kadromuzda 5-6 genç isim bulunacak

Biz şuanda Alt yapıdan gelen ve kiralık oynayan oyuncularımızı denemiyoruz. Şuanda bünyemize almış bulunmaktayız. Muhtemelen çok sayısal anlamda ciddi bir kalabalık olduğu zaman bu sayıyı düşürmek adına ben, yönetim kuruluyla konuştuğum zamanda söylemiştim. Sezon içersinde 24 kişilik bir kadroyla çalışmak istiyorum. Çok kalabalık bir kadroya gerek yok. Bu sayı en fazla 26 olabilir ve kadronun içinde 5-6 genç isim bulunacak.

İskender’le görüşüyoruz

İskender’le olan görüşmelerimiz devam ediyor. Eğer olursa onu da bünyemize katacağız. Eksik olan bazı bölgelere artık bir veya iki tane daha nokta transfer yaparak yavaş, yavaş çalışmalarımıza başlayacağız.     

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2013, 22:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124