Beykoz oyuncularını uyardı

Boluspor teknik direktörü Ali Beykoz, önceki gün gerçekleştirilen antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla toplantı yaptı. Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına başlayan Boluspor’da teknik direktör Ali Beykoz, antrenman öncesi uzun bir süre oyuncularıyla konuştu.

 Beykoz oyuncularını uyardı

Boluspor teknik direktör Ali Beykoz işi artık sıkı tutuyor. Nerdeyse oyuncuları ile bir haftayı geride bırakmaya hazırlanan tecrübeli hoca yavaş, yavaş oyuncularının da dikkatini çekmeye başladı. Bu haftayı hafif tempolarla ve fazla yormadan geçtiklerini ima eder gibi oyuncularına aktaran Teknik Direktör Ali Beykoz, futbolcularına “bundan sonraki günlerde yeni sezon hazırlıklarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi. Beykoz;  ‘Bu saatten sonra sizlerde artık tamamen çalışmalara konsantre olun” diyerek futbolcuları ile uzun bir süre konuşma yaptı.

Kampın bundan sonraki dönemlerinde bazı kanunların geleceği haberini veren Teknik Direktör Ali Beykoz sık sık futbolcularına bize güvenen insanlar var onun için bu güveni hep birlik de layık olacağız mesajını da ilettiği öğrenildi.

Ali Beykoz zaman zaman saha içinde artık oyunsal oyunların oynanacağını da belirtirken, futbolculardan nasıl hareket etmelerini tek tek gösterdi. Kırmızı beyazlı oyuncular hocalarını dikkatli bir şekilde dinledikleri görünürken, daha sonra başlayan akşam çalışmasında kırmızı beyazlı oyuncular sessiz ve konsantre olmuş bir şekilde çalışarak antrenmanı tamladılar.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2013, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124