Biçer “Yarıda kalan işimizi tamamlayacağız”

Bolu 1. Amatör Küme Liginde mücadele eden ligin güçlü takımlarından Yeniçağaspor Kulübü Başkanı İsmail Biçer bu seneki hedeflerini açıkladı. Biçer “Hedefimiz Bal ligidir. Geçen sene yarıda kalan işimizi bu sene tamamlamak istiyoruz” dedi.

 Biçer “Yarıda kalan işimizi tamamlayacağız”

Haber: Semih BAYKAL

Bolu 1. Amatör Küme Liginde mücadele eden Yeniçağaspor bu sene aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor. Son olarak ligin güçlü ekiplerinden Geredespor'u evinde 2-1'lik skorla yenen Yeniçağaspor 14 puana yükselerek liderlik takibini sürdürdü. Hedeflerinin Bal ligi olduğunu ifade eden Yeniçağaspor Kulübü Başkanı İsmail Biçer; “Sezon başından beri biz Bal ligini hedefleyen bir takım yapmayı düşündük. O yüzden Bal ligini düşünen bir hocayla başladık. Hedefimiz Bal ligidir. Bu hafta Geredespor'u yenmemiz gayet normal bir şeydir. Görüyoruz ki gruptaki takımlar da birbirini yenemeyecek takım yok. Ama devre arasında bir kaç tane daha transfer yapıp geçen sene yarıda kalan işimizi bu sene tamamlamak istiyoruz” diye ifade etti.

“YENİÇAĞ TARAFTARI CENTİLMENDİR”

Geçen hafta oynanan Yeniçağaspor-Geredespor maçında Yeniçağspor taraftarının maçta kötü tezahürat yaptığını ve maçın sonunda olaylar çıktığını iddia eden Geredespor Başkanına cevap veren Biçer; “Geredespor maçından sonra hiç bir olay çıkmamıştır. Geredespor Başkanı maçta küfürlü tezahürat olduğunu söylüyor. Maçta hiç bir şekilde Geredespor'a karşı küfürlü bir tezahürat olmamıştır. Yeniçağaspor seyircisine bu şekilde bir tezahürat yakışmaz. Seyirci olarak olsun, futbolcu olaraktan olsun Geredespor'u centilmen bir şekilde ağırladık. Yenilginin ardından her türlü şey mutlaka söylenir. Yalnız biz futbolcularımızla en iyi şekilde mücadele verdik ve sahadan galip ayrıldık” diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2014, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128