Bilet fiyatları minimuma indi

Boluspor yönetim kurulu pazartesi akşamı yaptığı toplantısı sonrası bilet fiyatlarında indirim yaptı. Alınan karar sonrası kulübün resmi internet sitesinden açıklama yapan yönetim kurulu “Bolu Atatürk Stadında...

Bilet fiyatları minimuma indi

Boluspor yönetim kurulu pazartesi akşamı yaptığı toplantısı sonrası bilet fiyatlarında indirim yaptı. Alınan karar sonrası kulübün resmi internet sitesinden açıklama yapan yönetim kurulu “Bolu Atatürk Stadında oynayacak olduğumuz maçların bilet fiyatları Numaralı: 50,00 TL, Kapalı: 10,00 TL, Maraton: 10,00 TL, Kale arkası: 5,00 TL, Çocuk Tribünü: 1,00 TL olarak belirlenmiştir” dedi.  

 

Pazartesi günü yapılan yönetim kurulu toplantısında kırmızı-beyazlı taraftarları sevindirecek haber Boluspor yönetim kurulundan geldi. Kırmızı-beyazlı yönetim, 2012-2013 sezonu sonu kadar Bolu Atatürk Stadında oynayacak maçların bilet fiyatlarını minimuma indirdi. Alınan karar sonrası kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama ise şöyle “2012-2013 sezonunda kalan maçlarımızı kazanarak, özlenen ve hepimizin hedefi olan Süper Lige yükselmek ortak amacımızdır. Özlemiş olduğumuz süper lig yolundaki sorumluluk ise hepimizindir. Bu yolda da değerli taraftarlarımız en büyük gücümüzdür. Bizler yönetim olarak çalışmalarımıza tüm gücümüz ile devam etmekte olup, özlediğimiz hedefe iyi gün de kötü günde taraftarlarımızla yan yana, omuz omuza birlik olarak ulaşacağımıza inanıyoruz.

Boluspor’umuzun menfaatleri doğrultusunda, Yönetim Kurulu olarak almış olduğumuz karar gereğince, 2012-2013 sezon sonuna kadar Bolu Atatürk Stadında oynayacak olduğumuz müsabakalarda bilet ücretleri; Numaralı: 50,00 TL, Kapalı: 10,00 TL, Maraton: 10,00 TL, Kale arkası: 5,00 TL, Çocuk Tribünü: 1,00 TL olarak belirlenmiştir”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128