Biletler satışa çıktı

Boluspor-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası biletleri satışa çıktı. Dün öğleden sonra satışa çıkan biletlere rağbet oldukça az olurken, akşam 8’e kadar yaklaşık toplam 700 bilet satıldı.   Ziraat...

Biletler satışa çıktı

Boluspor-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası biletleri satışa çıktı. Dün öğleden sonra satışa çıkan biletlere rağbet oldukça az olurken, akşam 8’e kadar yaklaşık toplam 700 bilet satıldı.

 

Ziraat Türkiye Kupasında bugün sahasında Beşiktaş’la karşılaşacak olan Boluspor’da bilet satışları başladı. Dün saat 13:00’de Atatürk stadyumunda bulunan bilet gişelerinden satışa sunulan biletlere hem kırmızı-beyazlı taraftarların hemde siyah-beyazlı taraftarın rağbeti az olurken akşam saat 20:00’ye kadar toplam 700 bilet satıldı.

Bilet almaya gelen kırmızı-beyazlı taraftarlar ve siyah beyazlı taraftarlar biletlerin pahalı olduğunu ve bu yüzden dolayı bilet almadıklarını ifade ettiler.

Stadyumda hummalı çalışma

Atatürk stadyumunda hummalı çalışmalar sürüyor. Atatürk stadyumunda hummalı bir çalışma içersine giren Boluspor çalışanları kapalı tribününde bulunan vip koltukları tek tek silindi. Bir yandan da hem maraton tribünü hemde kale arkası tribünleri itfaiye tarafından yıkandı. Diğer yandan ise yayıncı kuruluş stadyumda bulunan reklam tabelalarını kendi reklamlarıyla kapattı.        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128