Bir Alkışta Boluspor Yönetimine!

Boluspor kulübü bugün resmi siteden yaptığı açıklamada cumartesi günü oynanacak olan Kayseri Erciyesspor maçında elde edilecek gelirin bir bölümünün Van'a gönderileceği belirtildi.   Kulüpten...

Bir Alkışta Boluspor Yönetimine!

Boluspor kulübü bugün resmi siteden yaptığı açıklamada cumartesi günü oynanacak olan Kayseri Erciyesspor maçında elde edilecek gelirin bir bölümünün Van'a gönderileceği belirtildi.

 

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Yönetim kurulumuz Çarşamba akşamı yaptığı toplantıda aldığı kararla büyük bir duyarlılığa imza attı.

Hafta sonu Van ilimiz de yaşanan deprem sonrası yürütülen deprem kampanyalarına Boluspor kulübü olarak biz de destek veriyoruz. Yönetim kurulumuz 26.10.2011 tarihinde yaptığı toplantıda, hafta sonu evimizde oynayacağımız Kayseri Erciyesspor karşılaşmasının seyirci hasılatının bir bölümünü, Van halkına yardım için Türk Kızılay'ı hesabına yatırılacağının kararını aldı.

 Başkan yardımcımız Abdullah Abat, Çarşamba akşamı TRT'ye bağlanarak” Van halkına yardım için kolları Bolu ve Boluspor olarak sıvadıklarını hafta sonu oynayacağımız Kayseri Erciyesspor karşılaşmasının seyirci hâsılatının bir bölümünü bağışta bulunacaklarını” açıkladı. Bu duyarlı yaklaşımdan dolayı TRT ekranlarından kulübümüze teşekkür edilirken, taraftarlarımızın da bu konuya duyarlı kalacakları umut edildi. Başkan Yardımcımız Abdullah Abat konuşmasında " Deprem yaşamış ve deprem ile her an yine yüz yüze kalabilecek bir il olarak ve bu ilin bir spor kulübü olarak bu konuya duyarsız kalamazdık. Yönetim kurulumuzun aldığı karar ile hafta sonu evimizde oynayacağımız karşılaşmanın seyirci hâsılatının yarısını Van halkı için bağışlamayı karar aldık. Bu karşılaşmada tüm Boluspor taraftarlarını karşılaşmaya davet ediyor, bu kampanyaya Bolu halkı olarak destek vermelerini talep ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128