“Bizim renklerimiz kırmızı-siyah değil”

Kırmızı-beyazlı taraftarlar sosyal paylaşım sitesinden yayınladıkları eski nostalji resimlerle Boluspor yönetimine çağrıda bulundu. Yayınladıkları resimlerle kırmızı-beyazlı yönetime çağrıda bulunan taraftarlar “50. Yılımızda, 50. Yıla Özel forma istiyoruz” dedi.

 “Bizim renklerimiz kırmızı-siyah değil”

Haber: Hamza TÜRDÜ

2014-2015 sezonuna genç bir kadro kurarak lige başlayan ekibimiz Boluspor’da, kırmızı-beyazlı taraftarlar sosyal paylaşım sitesinden yayınladıkları nostalji resimlerle Boluspor yönetimine çağrıda bulundu. Kırmızı-beyazlı taraftarlar yönetime çağrıda bulunarak “50.Yılımızda 50.Yıla Özel taraftar forması istiyoruz” dediler. Taraftarlar ayrıca, sosyal paylaşım sitesinden yayınladıkları resimlerden 1 tanesindeki formayı ise bu güne kadar Türkiye’de sadece Boluspor giymiştir ifadelerine yer verdiler.

50. YILIMIZDA 50.YIL ÖZEL FORMASI İSTİYORUZ

Kırmızı-beyazlı taraftarlar sosyal paylaşım sitelerinden yayınladıkları resimler ve ifadeler ise şöyle “50. Yılımızda 50.Yıl Özel Forması istiyoruz. Bizim renklerimiz Kırmızı-Beyazdır. Kırmızı-Siyah değil. Bu Resimlerde görmüş olduğunuz formalar Bolusporumuz ile özdeşleşmiş efsane formalardır. Hatta 3. resimde ki formayı Türkiye’de bugüne kadar sadece Bolusporumuz giymiştir. Yönetim bu sesi duysun ve bu formalardan birisini 50.Yıla Özel Taraftar Forması olarak satışa sunsun...!”

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128