Boksörler Şirinsulhiye’de ringe çıktı

Kartepe Belediyesi’nin düzenlediği Şirinsulhiye 2. Boks Şöleninde hafta sonu minik boksörler ringi salladı. Yaklaşık 100 sporcu madalya için ringe çıkarken, Bolu Gençlik Spor Kulübü rakipleriyle kıyasıya yarıştı.

 Boksörler Şirinsulhiye’de ringe çıktı

Kartepe Belediyesi "Yeni Bir Nesil Sporla Büyüyor" düşüncesinden hareketle spor varsa sorun yok sloganıyla gençlere yönelik yaptığı spor faaliyetleri ile gençlere farklı bakışlar ortaya koymalarına katkı vermeye devam ediyor. Birçok farklı spor dalının da yapılmasına imkân sağlayan doğa özelliklerine sahip Kartepe’de hafta sonu da boks şöleni düzenlendi. Türkiye Şampiyonası’na hazırlık hüviyetindeki şölende Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu boksörler 16 birincilik ve 9 ikincilikle takım halinde birinci oldu. Alt ve üst minikler kategorisindeki 100 sporcunun mücadele ettiği şölende dereceye giren boksörlere Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık kupa ve madalyalarını takdim etti.

Şirinsulhiye Stadyumu’nda düzenlenen ve Türkiye Şampiyonası’na hazırlık özelliği de taşıyan alt ve üst minikler kategorisindeki boks şölenine Sakarya Boks Kulübü, Sakarya Erenler Spor Kulübü, Sakarya Arifiye Halk Eğitim Spor Kulübü, Bursa Yıldırım Spor Kulübü, Bolu Gençlik Spor Kulübü ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü’nden toplam 100 sporcu madalya için ringe çıktı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 20:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özel İdare Köroğluspor
Özel İdare Köroğluspor - 7 yıl Önce

ilimizin tek boks takımı özel idare köroğlusporda var, oraya katılan boksör kardeşlerimiz bizim lisanslı sporcularımız neden bolu genclik spor kulübü diye haber yapılıyor, anlamıyorum iyi araştırıp öyle haber yapın lütfen

SIRADAKİ HABER