Bolu “Şehirler Arası Futbol”da

Boluspor, bu hafta oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenmanla sürdürürken, antrenmanı TRT Türk kanalı ekibi ziyaret etti.   TRT...

Bolu “Şehirler Arası Futbol”da

Boluspor, bu hafta oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını dün yaptığı çift antrenmanla sürdürürken, antrenmanı TRT Türk kanalı ekibi ziyaret etti.

 

TRT Türk kanalının Bank Asya 1. Lig’e özel hazırlamış olduğu ‘Şehirler Arası Futbol’ bugün başlıyor. Bank Asya 1. Lig'in tüm heyecanı, karşılaşmalardan özet görüntüler ve en heyecanlı pozisyonlar, istatistikler ve spor yazarı Tunç Kayacı’nın yorumları ile birlikte her hafta bir şehir ve futbol takımı tanıtılıyor.

TRT Türk’te yeni başlayacak olan ‘Şehirler Arası Futbol’ programının bu haftaki konusu Bolu ve Boluspor. Boluspor’un dün yaptığı antrenmanı ziyaret eden TRT Türk ekibi, antrenmandan kesitler alırken, kırmızı beyazlı taraftarlara da yer verdi. Bolu’nun da tanıtılacağı ‘Şehirler Arası Futbol’ programı bugün 23.30’da TRT Türk ekranında ekranlara gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128