Bolu Askf’den Alaaddin Yılmaz’a Plaket

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Futbol federasyonu Bolu İl Temsilciliği Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdiler.

 Bolu Askf’den Alaaddin Yılmaz’a Plaket

Her fırsatta Bolu’nun turizm ve spor kenti olacağı vurgusunu yapan Başkan Yılmaz spora ve sporcuya verdiği desteklerle de taktir topluyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen “Sayın Başkanımız bir isteğiniz olduğunda yanınızdayım diyerek bize her türlü imkan ve kolaylığı sağlamıştır. Kendisine bizlere vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz”dedi. Futbol Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Cemalettin Metin’de “Bolu spor alanında da çok güzel atılımlar ve başarılar kazanmaya başladı. Belediye Başkanımız sayın Alaaddin Yılmaz her konu da bize çok destek olmuştur. Bolu’ya çok güzel tesisler yapılmasında öncülük etmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu.


Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz “ Bolu’nun turizm ve spor kenti olması yolunda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Spor anlamında çocuklarımızın gençlerimizin önünü açmak çok iyi şartlarda yetişmelerini sağlamak istiyoruz. Önceden spor yapan çocuklara haylaz denirdi. Ama şimdi spor yapan çocukların ne kadar güzel bir iş yaptıkları görülüyor. Bu yapılan tesislerde inşallah çok başarılı sporcular yetişir” dedi. Başkan Yılmaz kendisine taktim edilen plaketi alarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128