BOLU BASKETBOL KENTİ OLACAK

Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner Türkiye’nin en iyi basketbolcularını Bolu’da yetiştirmek için kolları sıvadıklarını söyledi.   BOLULU genç işadamı ve Boluspor Basketbol Şube Başkanı...

BOLU BASKETBOL KENTİ OLACAK

Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner Türkiye’nin en iyi basketbolcularını Bolu’da yetiştirmek için kolları sıvadıklarını söyledi.

 

BOLULU genç işadamı ve Boluspor Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner, çok yakında Bolu’nun adının basketbol ile anılır olacağını söyledi. Bolu Fenerbahçeliler Derneği tarafından basketbol takımına verilen akşam yemeğinde açıklamalarda bulunan Fatih Yamaner, “Bolululara sporun sadece futboldan ibaret olmadığını göstermek istiyoruz. Şehrin genç nüfusunun içinden yarının en iyi basketbolcularını bulup çıkaracağız” diye konuştu.

 

OKULLAR TARANACAK

 

Boluspor Basketbol Teknik Direktörü Cengiz Karadağ, bu sezon bölgesel ligde mücadele edecek ekiple Bolululara basketbolu daha da çok sevdirmek istediklerini kaydetti. Hedeflerinin en kısa zamanda Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne yükselmek olduğunu belirten Cengiz Karadağ, “Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile irtibata geçip bütün okulları taramak istiyoruz. Her okuldan en yetenekli gençlerimizi Boluspor Basketbol Takımı’na kazandıracağız. Bolu bir basketbol kenti olacak” şeklinde konuştu.

 

FENERBAHÇELİLERE TEŞEKKÜR

 

BOLUSPOR Basketbol Şube Başkanı Fatih Yamaner, Bolu Fenerbahçeliler Derneği’ne yemek jesti nedeniyle teşekkür etti. E-80 karayolu üzerinde, Çizmeci Petrol’ün yanında bulunan Fenerbahçeliler lokalinde basketbol takımı için düzenlenen akşam yemeğinin yeni dostluklara vesile olduğunu belirten Fatih Yamaner, Bolu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Selçuk Zorlu’ya basketbol takım tişörtü hediye ederken, Bolu Fenerbahçeliler derneği başkanı Selçuk Zorlu ise Boluspor Basketbol Teknik Direktörü Cengiz Karadağ’a Fenerbahçe forması hediye etti. Yemekte emekli binbaşı Rahmi Tamer Özçelik de hazır bulundu. Seyfi ALP/BOLU

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128