Bolu Belediyespor 1.Ligde

Bolu Belediyespor Bocce Takımı 3-6 Nisan 2013 tarihlerine Antalya Kemer’de düzenlenen final müsabakalarında rakiplerini geride bırakarak üçüncü oldu ve 1.lige yükseldi.   Kemer’de ki yarışmalara...

Bolu Belediyespor 1.Ligde

Bolu Belediyespor Bocce Takımı 3-6 Nisan 2013 tarihlerine Antalya Kemer’de düzenlenen final müsabakalarında rakiplerini geride bırakarak üçüncü oldu ve 1.lige yükseldi.

 

Kemer’de ki yarışmalara takım antrenörleri Taner Şanlı ve Barış Külcü nezaretinde giden Bocce Takımı, 20 takımın kıyasıya mücadele ettiği yarışmalarda birinci lige yükselmeyi başararak üçüncü olarak kürsüdeki yerini aldı. Müsabaka ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bolu Belediyespor Bocce Takım Antrenörü Taner Şanlı, “3-6 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya Kemer’de 20 takımdan oluşan Türkiye Bocce Ligi’nin Final etabında ilk dört takımın 1’nci lige, son dört takımın 3’üncü Lige düşeceği müsabakalarda Bolu Belediyespor Bocce Takımı olarak üçüncülük başarısı elde ederek 1’nci Lige yükseldik. Bu başarımızda bizlere büyük desteklerde bulunan başta Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz ve Kulüp Başkanımız Basri Gökdemir’e teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER