Bolu Belediyespor rahat kazandı! 3-0

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarına Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün ikinci maçında turnuvanın favori takımlarından biri olan Bolu Belediyespor...

Bolu Belediyespor rahat kazandı! 3-0

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarına Cumartesi günü gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün ikinci maçında turnuvanın favori takımlarından biri olan Bolu Belediyespor zayıf rakibi İnkılap İ.Ö.O (C) ile karşı karşıya geldi ve 3-0 gibi net bir skorla sahadan mutlu ayrılan taraf oldu.

 

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarına Cumartesi Bolu Belediyespor zayıf rakibi İnkılap İ.Ö.O (C) ile karşı karşıya geldi. İlk dakikalardan itibaren üstünlüğü ele geçiren Bolu Belediyespor ilk sette rakibine sadece 11 sayı şansı tanıyarak 25-11 ilk setten galip ayrılan taraf oldu. İkinci sette yine üstün olan taraf Bolu Belediyespor oldu ve bu seti de 25-13 gibi faklı bir skorla önde kapattı ve durumu 2-0’a getirdi. Son sette çok daha rahat bir oyun sergileyen Bolu Belediyespor ilk iki seti kazanmanın da rakibine verdiği moral bozukluğunu iyi değerlendirip bu sette rakibine sadece 6 sayı şansı vererek seti 25-6 gibi çok farklı bir skorla kapatıp sahadan 3-0’lık net bir skorla galip ayrılan taraf oldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128