banner120

Bolu Belediyespor, Yeniçağa engeline takıldı

Bolu 1.Amatör ligin 10.haftasında toplam 5 karşılaşma oynandı. Mudurnuspor-Özel İdarespor’la karşılaşırken,  Bolu Belediyespor-Yeniçağaspor, Kıbrıscıkspor-Göynük İdmanyurdu, Kızıkspor-Mengen Belediyespor...

Bolu Belediyespor, Yeniçağa engeline takıldı

Bolu 1.Amatör ligin 10.haftasında toplam 5 karşılaşma oynandı. Mudurnuspor-Özel İdarespor’la karşılaşırken,  Bolu Belediyespor-Yeniçağaspor, Kıbrıscıkspor-Göynük İdmanyurdu, Kızıkspor-Mengen Belediyespor ve Sebenspor-Yumrukayaspor karşı karşıya geldi. 

 

Yeniçağaspor, beşledi

Bolu Amatör Liginin ikinci devresinin ilk haftasında Bolu Belediyespor ile Yeniçağaspor karşı karşıya geldi. İki takımın ilk devre mücadelesinde ortada bir oyun ortaya konulurken, ilk devresi 2-1 Yeniçağaspor galibiyeti ile tamamlandı. İkinci devre hızını kesmeyen Yeniçağa 3 gol daha atarak sahadan 5-1 galibiyet ve 3 puanla ayrıldı.

Kızıkspor Play-off için…

İlk dört sırada yer alarak play-off oynamak isteyen Kızıkspor, Mengen Belediyespor’u puansız göndermeyi başardı. İki takımın mücadelesinde kaleler 5 gol gördü. 4’ünü Kızıkspor atarken Mengen Belediyespor 1 gol atabildi ve maçta 4-1 Kızıkspor galibiyeti ile sona erdi.

Mudurnuspor affetmedi

Lider Mudurnuspor en yakın takipçisi Özel İdare Köroğluspor’u 2-1 yenerek, aradaki puan farkını 6’ya çıkardı. Kızıkspor, Mengen Belediye’yi 4-1’le geçerek 3. sıraya yerleşti. Yeniçağaspor yükselişini bu hafta Bolu Belediyespor’u 5-1 yenerek sürdürdü. Gençlerden kurulu Kıbrıscıkspor, tecrübesiz Göynük İdman Yurdu’nu 5-0 yendi. Sebenspor, Yumrukayaspor’un ligden çekilmesiyle birlikte maçı hükmen 3-0 aldı.

 

AMARÖR 10.HAFTA TOPLU SONUÇLAR

11: 00 Mudurnuspor: 2-Özel İdare Köroğluspor: 1

13:00 Bolu Belediyespor: 1-Yeniçağaspor: 5

15:00 Kıbrıscıkspor: 5-Göynük İdman Yurdu: 0

17:00 Kızıkspor:  4-Mengen Belediyespor: 1

13:00 Sebenspor: 3-Yumrukayaspor: 0 (Hükmen)

Yumrukaya  (Ligden çekildi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124