banner120

Bolu Belediyespor'dan kınama

Cuma gecesi Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir gurubun başlattığı ve Türk Milletinin sokaklara dökülmesiyle püskürtülen darbe girişimi sonrası Bolu Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu olarak resmi internet sitesinden kınama mesajı yayınladı.

 Bolu Belediyespor'dan kınama

Haber: Volkan YILMAZ

Türk Silahlı Kuvvetlerinin içinde bulunan ve FETÖ/PDY terör örgütü mensubu olduğu belirtilen bir grup askerlin başlatmış olduğu darbe girişiminin Türk Milletinin sokaklara dökülmesiyle birlikte bastırılmasının ardından Bolu Belediyespor Kulübü yönetimi resmi internet sitesinden kınama mesajı yayınladı.

İşte o mesaj:

15 Temmuz 2016 tarihinde şerefli Ordumuz Türk Silahlı Kuvvetleri içinde cunta oluşturan illegal bir yapının Vatanımıza, Bayrağımıza, Milletimize, Milli ve Siyasi İrademize yönelik gerçekleştirmek istediği darbe girişimini nefretle lanetliyoruz. Devletin tüm damarlarına sızan bu alçak yapılanmanın TSK, Yargı, Bürokrasi, Eğitim ve diğer tüm alanlardan temizlenmesini temenni ediyor, bugüne kadar olduğu gibi bugün de Bolu Belediyespor Kulübü olarak devletimizin ve milletimizin karşısında yer alan, kumaşı Anadolu tezgâhında dokunmayan bu veya buna benzer tüm yapıların karşısında olacağımızı güçlü bir şekilde ifade ediyoruz.

Bu çerçevede, 15-16 Temmuz 2016 tarihlerinde ülkemizde yaşanan darbe girişimini şiddetle kınadığımızı bildirir ve bu hadise ile bağlantılı ortaya çıkan kaos ortamında hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli aile ve kederli yakınlarına başsağlığı, gazilerimize ve olaylar neticesinde yaralanan tüm vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124