Bolu Beşiktaşlılar Tahaoğlu’nu unutmadı

Bolu Beşiktaşlılar Derneği önceki gün çiçeği burnunda Genel Sekreter Op.Dr.Metin Tahaoğlu’na bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 Bolu Beşiktaşlılar Tahaoğlu’nu unutmadı

Haber: Spor Merkezi

Yeni Genel Sekreter Op.Dr.Metin Tahaoğlu’nu makamında ziyaret eden Bolu Beşiktaşlılar Derneği yaptığı sürprizle güne damgasını vurdu. Beşiktaşlılar Derneği Üyesi Mustafa İşcan ve beraberindeki heyet Tahaoğlu’na üzerinde adının yazılı olduğu 14 numaralı Beşiktaş forması hediye etti. Dernek üyeleri Tahaoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyerek her zaman kendisinin yanında olduklarını belirttiler. Dernek adına bir konuşma yapan Beşiktaş Kongre Üyesi Mustafa İşcan, “Sizin gibi değerli bir sağlık adamının, aynı zamanda koyu bir Beşiktaşlı’nın bu göreve gelmesi bizleri oldukça mutlu etti. Görevinizde başarılar diliyor ve yanınızda olduğumuzu bildiriyoruz” dedi.

“HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE”

Dernek üyelerinin yaptığı süprizden çok etkilenen Tahaoğlu, “Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Bu forma hayatımda aldığım en güzel hediye oldu. Yapacağınız faaliyetlerde sizlere destek olmaya çalışacağım” dedi. Dernek üyelerinden Serkan Atasayar ise derneği n ve Bolu Beşiktaşlılar Grubu’nun sağlık ve sosyal alanlarda yaptıkları faaliyetlerden bahsederek, “Yapacağımız etkinliklerde sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER