Bolu Beşiktaşlılar’dan anlamlı hediye

Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu önceki gün Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesi’ne çok özel bir duvar saati hediye etti. Beşiktaşlı Taraftarlar, derneğin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söylediler.

 Bolu Beşiktaşlılar’dan anlamlı hediye

Haber: Hamza TÜRDÜ

Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu önceki gün Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesini önceki gün ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyarette grup adına bir açıklama yapan Mustafa İşcan, “Bolu’da her evde bir Beşiktaşlı taraftar olmasını arzu ediyoruz. Yaptırdığım bu özel saati, unutulmamak ve engelli kardeşlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek adına grup arkadaşlarım adına derneğe armağan ediyorum. Her türlü faaliyetlerinde Beşiktaşlılar olarak yanlarında olacağız. Ayrıca Spor Toto Süper Ligde 2.yarıdan itibaren maçlarımızı dernek binasında izleyerek kardeşlerimize maddi ve manevi katkıda da bulunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Arena hizmete girince Bolu’daki Beşiktaşlı minik kardeşlerimize ücretsiz stadyum gezisi yaptırmayı planlıyoruz” dedi.

UNUTULMAMAK ÇOK GÜZEL

İşcan’dan sonra söz alan Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Ömer Aşık ise bu duyarlı davranış dolayısıyla mutlu olduklarını belirterek, “Bizlerin her zaman yanlarında olduklarını gösteren Bolu Beşiktaşlılar Grubu’na teşekkür ediyorum. Bu güzel davranışlar sonrasında Beşiktaşlı abilerimizin ve kardeşlerimizin derneğimizde maç izlemesini istediğimizi belirttik ve kabul ettiler. Kendilerine en iyi şekilde maç izleme keyfini sunacağız. Unutulmamak çok güzel” dedi.

KONSERE DAVETLİSİNİZ

Aşık diğer taraftan Dernek yararına 15 Ocak Perşembe günü saat 19.30’da BSM Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından düzenlenecek olan Yeşilçam Türküleri Konseri’ne Bolu halkını davet etti. Aşık 10 TL’den satılan biletlerin Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şubesi’nden temin edilebileceğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128