Bolu Fenerbahçeliler Derneği boş durmuyor

Bolu Fenerbahçe Derneği ilin ileri gelenlerine seri ziyaretler de bulundu.   Bolu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Selçuk Zorlu Başkan Yardımcısı Ümit Yıldırım dernek yönetim...

Bolu Fenerbahçeliler Derneği boş durmuyor

Bolu Fenerbahçe Derneği ilin ileri gelenlerine seri ziyaretler de bulundu.

 

Bolu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Selçuk Zorlu Başkan Yardımcısı Ümit Yıldırım dernek yönetim kurulu üyeleri Tuna Aydın, Rıfat Doğan, Özgür Ekici, Hüseyin Erbay, Hakan Koç, Niyazi Kaya dernek üyeleri Sefer Bilgi ve Mahmut Deniz ile beraber Bolu Valisi Sayın İbrahim Özçimen’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular. Dernek yönetimini güzel bir ortamda karşılayan Vali Sayın İbrahim Özçimen’i dernek çalışmaları hakkında bilgilendiren başkan Selçuk Zorlu şimdiye kadar derneğin yapmış olduğu ve bundan sonra yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında bilgilendirdi. Vali Özçimen derneğin kalabalık bir şekilde yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek dernek çalışmalarına destek vereceğini belirterek bundan sonraki çalışmalarda başarılar diledi.Dernek yönetimi Bolu Valisi Sayın İbrahim Özçimen’e 100.yıl hatıra pulu armağan etti.

Daha sonra yönetim kurulu Bolu’ya yeni atanan Emniyet Müdürü Sayın Sabri Durmuşlar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Sıcak bir ortamda karşılayan Durmuşlar dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dernek başkanı Selçuk Zorlu Emniyet Müdürlüğü ve dernek işbirliği ile beraber bir sosyal proje gerçekleştirme isteğinde bulundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128