Bolu Fenerbahçeliler Derneği çocukları unutmadı

Bu yıl 2’incisi düzenlenen sosyal sorumluluk projesi dâhilinde Bolu Fenerbahçeliler Derneği renkli aktivitelerle keyifli zamanlar geçirmelerine katkıda bulunmak için ilkokul öğrencilerinin 23 Nisan coşkusuna ortak oldular. Bolu Fenerbahçeliler Derneği, Doğancı Köyü ve Ayşe Yılmaz Becikoğlu İlköğretim Okulu’ndan 223 ilkokul öğrencisini beyaz perde ile buluşturdu.

 Bolu Fenerbahçeliler Derneği çocukları unutmadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, anlamına uygun şekilde değerlendiren Bolu Fenerbahçeliler Derneği, her sene gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi dâhilinde bu yıl da çocukları sevindirdi. İlk Defa sinema ile buluşan miniklerin sevinçleri yüzlerinden okunuyordu. Daha önce birçok proje ile öğrencilerle bir araya getirerek okul ve öğrencilere hem lojistik destek sağlayıp, eksiklerini gideren, hem de renkli sosyal aktivitelerle keyifli zamanlar geçirmelerine katkıda bulunan Bolu Fenerbahçeliler Derneği’nin, bu yılki durakları sinema salonu oldu. Bolu Fenerbahçeliler Derneği bu yıl 2’incisi düzenlenen sosyal sorumluluk projesi dâhilinde 223 çocuğu ilk kez beyaz perde ile buluşturdu. Bolu Fenerbahçeliler Derneği üyeleri sinema öncesi bütün çocuklara Fenerbahçe Dergisi dağıtarak büyük jest yaptı. Organizasyon hakkında bilgiler veren Bolu Fenerbahçeliler Derneği başkanı Selçuk Zorlu ve Bolu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyesi Tuna Aydın açıklamalarda bulundu.

HİÇ SİNEMAYA GELMEMİŞ ÇOCUKLARIMIZI GETİRDİK

Bolu Fenerbahçeliler Derneği başkanı Selçuk Zorlu, “Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında 223 adet çocuğumuzu çizgi animasyon tarzında bir film izlettirmek istedik. Bunun ilkini geçen yıl gerçekleştirmiştik. Bundan sonra bu organizasyonu geleneksel hale getireceğiz” dedi. Zorlu sözlerini şöyle sürdürdü “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında 223 adet çocuğumuzu çizgi animasyon tarzında bir film izlettirmek istedik. Bunun ilkini geçen yıl gerçekleştirmiştik. Bundan sonra bu organizasyonu geleneksel hale getireceğiz. Bu kapsamda Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak Doğancı Köyü ve Ayşe Yılmaz Becikoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri aramızda. İnşallah keyifli dakikalar geçirirler. Daha önce hiç sinemaya gelmemiş çocuklarımızı getirdik. Etkinliğin gerçekleşmesinde başta Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Recep Alpdoğan, İlköğretim Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Yılmaz’a ve Kardelen Sinemalar Müdürü Sayın Namık Deniz’e teşekkür ediyorum” dedi.

PROJELERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Bolu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyesi Tuna Aydın ise, “Fenerbahçe Spor Kulübü sosyal sorumluluk projelerine çok önem veriyor. 3-4 ay herhangi bir proje üretmeyen dernekleri kapatıyor. Bizleri bu konuda çok teşvik ediyor. Biz de özellikle çocuklarla ilgili projelerde çok mutlu oluyoruz” şeklinde konuştu. Aydın şu şekilde devam etti “Bolu Fenerbahçeliler Derneği olarak sosyal projelere çok önem veriyoruz. Bizden ziyade Fenerbahçe Spor Kulübü bu tarz projelere çok önem veriyor. 3-4 ay herhangi bir proje üretmeyen dernekleri kapatıyor. Bizleri bu konuda çok teşvik ediyor. Biz de özellikle çocuklarla ilgili projelerde çok mutlu oluyoruz. Önümüzdeki 2 ay içinde buna benzer birkaç projemiz daha var. Otizmli çocuklarımızla ilgili bir projemiz var. Bir de Göynük’te bulunan engelliler sınıfının tefrişatı ile ilgili bir çalışmamız var. Bu çalışmalar devam edecek. Umarım Bolu’daki Fenerbahçeliler’in bizlere destekleri devam eder, biz de projelerimize devam ederiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2013, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128