Bolu gençleri ağırlamaktan memnun

Bolu’da yapılan ve 5 gün devam eden Türkiye Liseler arası Voleybol Şampiyonası sonrasında açıklamalarda bulunan Voleybol İl Temsilcisi Erdem Yılmaz gençleri ağırlamaktan memnun olduklarını söyledi.

 Bolu gençleri ağırlamaktan memnun

Turnuva öncesi yoğun bir hazırlık temposu içine giren Bolu Voleybol İl Temsilciliği Müsabakaları sorunsuz bitirmenin mutluluğunu yaşıyor. Bunun yanında Nisan ayı MHK Toplantısı ve Mini Voleybol Seminerlerine de aynı anda ev sahipliği yapan Bolu her üç organizasyonu da tamamladı. Konu ile ilgili bilgi veren Bolu Voleybol İl Temsilcisi Erdem Yılmaz şunları söyledi “5 gündür ilimizde devam eden Türkiye Liseler arası Voleybol Şampiyonasının hazırlıklarına yaklaşık 20 kişilik bir ekibin yanında, Bolu Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve Bolu Belediyesinin katkıları ile başladık. Gerek İlimize gelecek takımların gerekse de hakem ve Federasyon temsilcilerinin en iyi şekilde ağırlanması hususunda çok dikkatli davrandık. Takımlar ilimize gelmeden önce kendileri ile irtibata geçilerek tüm takımlarımızın ve hakemlerimizin okul ve kafile bilgilerinin yer aldığı renkli kitapçıklar hazırladık. Yine tüm sporcularımıza ve teknik ekiplerine turnuva anısı olarak yaka kartları hazırladık. Takımlarımızın her türlü sorununa yardımcı olabilmesi için hakem arkadaşlarımızdan mihmandarlık görevlendirmesi yaptık. Bunun yanında davetimiz üzerine bizi kırmayarak gelen ve Nisan ayı toplantılarını ilimizde yapmayı kabul eden Merkez Hakem Kurulu Başkanı ve üyelerimizi de misafir etmenin gururunu yaşadık. Yapılan çalışmalar hakkında Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Ümit Sokullu’ya ve diğer üyelere bilgi verildi ve çalışmalar takdir topladı. Yine Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Sayın Basri Gökdemir tarafından kendilerine Gölcük’te yemek verildi ve Bolu’nun doğal güzellikleri tanıtıldı. Toplantının 2. Gününde Başkan Vekili Sayın Mehmet Akif Üstündağ da ilimize teşrif etti. Bolu Belediyespor Kulübü ayrıca Milli Takımlar Alt Yapılar Genel Koordinatörü Mehmet Bedestenlioğlu’nu da misafir etmenin gurunu yaşadı”

Mini Voleybol Semineri de tamam

Yılmaz sözlerine şu şekilde devam etti “Turnuva ile beraber Bolu ve Düzce’de görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenlerine 2 gün süren Mini Voleybol Semineri de başarı ile tamamlandı. Seminer için ilimize gelen TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü Barbaros Çelenk ve Nurettin Hayta’yı da en iyi şekilde misafir etmek için gerekli her şey yapıldı ve kendilerini de mutlu bir şekilde uğurladık. Yapılan bu üç güzel organizasyonun iyi geçmesi için bize destek veren başta Bolu Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a, Bolu Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Sayın Suat Çelen’e, Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sayın Basri Gökdemir ve Başkan Yardımcısı Naim Ayhan’a, her türlü fedakârlığı yapıp canla başla çalışan tüm hakemlerimize ve voleybol camiamıza teşekkürlerimi sunarım. Son olarak da Turnuvaya yapıkları maddi ve manevi katkılardan dolayı Bolu’daki firmalarımıza (Çikolatte Cafe, Alibey Köşk, Ortaklar Otel Restaurant, Termal Otel, Alyanaklar Kuyumculuk, Kral pide kebap salonu, Destina Cafe, Ve Kahve, Bolu Park Cafe, Acarsan, Caner Kuyumculuk, Pınarlar Mefruşat, Sigorta İnfo, Asya Ayakkabı Dünyası, Anadolu Sofrası, Sekmen Matbaacılık, Abant Su, Çorbacı Mülayim, Murat Biltekin İletişim, Akkent Yapı, Akı Elektrik, Mudurnu Saray Helvası, Doğansu İnşaat ve Köroğlu Otel) sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bolu ili olarak İlimizin bulunduğu konum ve şartlar itibari ile daha büyük organizasyonların altından da kalkabileceğimizi düşünüyor ve Şampiyon olan takımlarımızı da tekrar yürekten kutluyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2013, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124