banner120

Bolu Rafting kulübü kuruldu

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerinin rafting sporundaki oluşumu devam ediyor. Bolu Rafting Kulübü artık hizmetinizde.   Konuyla ilgili olarak Bolu Rafting Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle...

Bolu Rafting kulübü kuruldu

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerinin rafting sporundaki oluşumu devam ediyor. Bolu Rafting Kulübü artık hizmetinizde.

 

Konuyla ilgili olarak Bolu Rafting Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle “Bolu Rafting Kulübü Bolu’da oluşturulmuş bir rafting topluluğudur. Çeşitli Rafting Turları düzenlemekte ve insanlara Rafting Sporunu aşılamaktadır. Rafting “raft” adı verilen botlarla, akış hızı yüksek nehirler üzerinde yapılan bir spor. Rafting'de asıl olan içinde bulunduğunuz botla devrilmeden mücadele etmektir”

Müsabakalar hava şartlarına takıldı

23-24 Mart Cumartesi ve Pazar düzenlenmesi beklenen iki farklı Rafting Turu etkinliği hava şartları nedeniyle iptal edildi. Kulüpten yapılan açıklamada bir sonraki rafting tarihinin 7 Nisan Pazar olduğu belirtildi. Açıklama şöyle: “Yoğun yağışlar sonrasında 7 Nisan Pazar yeniden Düzce Melen Çayındayız. Sular yükseldi ve heyecan arttı. Sezonun en mükemmel ayında sizleri de bu tura bekliyoruz. 14 Km uzunluğa sahip olan Rafting parkuru yaklaşık 2,5 saat sürüyor. Bu muhteşem adrenalin dolu doğa sporu sizlerle tanışmayı bekliyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124