Bolu Rotary Kulübü, Cumhuriyet Bayramı, 18. Satranç Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Bolu Rotary Kulübü ile Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 18. Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası, Solmaz- Ahmet Baysal Öğretmen Evi salonlarında 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirildi.

      Bolu Rotary Kulübü, Cumhuriyet Bayramı, 18. Satranç Turnuvası’nı gerçekleştirdi.
    70 satranç sporcusunun yarıştığı turnuvada 5 grupta müsabakalar düzenlendi. Turnuva sonunda katagorilere göre ilk üçe girenler Rotary Kulübü tarafından altınla ödüllendirildi. Turnuva sonunda tüm  katılımcılara katılım sertifikası verildi.

             Türkiye Satranç federasyonu Bolu İl Temsilcisi  Yücel Yıldırım ödül töreninde yaptığı konuşmada “Bolu Rotary Kulübü’ne 18 senedir sürdürdükleri sponsorluk desteği için teşekkür etti.  Bolu Rotary Kulübü Dönem Başkanı Reşat Demirel de yaptığı konuşmada ; turnuvanın 18 senedir kesintisiz bir şekilde devam etmesinin çok anlamlı olduğunu , Bolu Rotary Kulübü olarak  ,  Bolu’ da satranç sporunun  gelişmesine katkı sağlamaktan  memnun olduklarını ,bu katkıyı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceklerini ,  derece yapan  sporcuların, ulusal ve uluslar arası turnuvalarda da  başarılar elde etmelerini ümit ettiklerini  ifade etti.  

               Reşat Demirel konuşmasını ;  turnuvaya katılan bütün sporculara ,turnuvayı düzenleyen  Satranç Federasyonu  Bolu İl Temsilciliğine ve  hakem heyetine,   ve  turnuvaya ev sahipliği yapan Solmaz –Ahmet Baysal Öğretmenevi müdür ve çalışanlarına  teşekkür  ederek tamamladı.

     .

         

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129