Bolu Tarihinde bir ilke imza attılar

Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü sporcuları Onur Atalay, Doğukan Büyükarslan ve A.Mert Gürer’den oluşan ekip, Türkiye Yüzme Federasyonu'nun 04-07 Şubat tarihlerinde Ankara’da düzenlediği V.Kış...

Bolu Tarihinde bir ilke imza attılar

Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü sporcuları Onur Atalay, Doğukan Büyükarslan ve A.Mert Gürer’den oluşan ekip, Türkiye Yüzme Federasyonu'nun 04-07 Şubat tarihlerinde Ankara’da düzenlediği V.Kış Kupası Atlama Şampiyonasına katılarak ilimizi kule-tramplen atlama branşında temsil ederek bir ilke imza attılar.

 

Gençlik Merkezi Spor Kulübü sporcuları Onur Atalay, Doğukan Büyükarslan ve A.Mert Gürer, Ankara’da düzenlenen V.Kış Kupası Atlama Şampiyonasında büyük başarıları imza attılar. Tramplen olmadan çalışmalarını sürdürerek kupaya hazırlanan sporculardan A.Mert Gürer 1 metre Tramplende Gençler C kategorisinde Türkiye 4.sü olarak katıldığı ilk yarışmada büyük bir başarıya imza attı. Gençler B Kategorisinde yarışan diğer sporcularımız Dogukan Büyükarslan ile Onur Atalay da elde ettikleri derecelerle göz doldurdular. Antrenörleri M.Caner Güzeltürk eşliğinde çalışmalarını sürdüren sporcularımızın, ilimize kazandırılacak yeni tesis ve bu spor dalına özgü materyaller ile daha başarılı sonuçlar elde ederek, Milli Takıma kadar yükselmeleri mümkün olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124