Bolu Ultraslan'dan örnek davranış

Bolu’daki ‘Sarı Kırmızılı’ taraftarlar, Çanakkale Zaferi’nin kahramanlarını unutmuyor… Dünyaca ünlü taraftar grubu ultrAslan, zaferin 101’inci yıl dönümünde 101 hatimle mevlid-i şerif okutarak Çanakkale şehitlerinin ruhlarına armağan edecek.

 Bolu Ultraslan'dan örnek davranış

Benzeri görülmemiş bir destanlık örneğiolan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 101’inci yıl dönümü dolayısıyla Galatasaray’ın bağımsız taraftar grubu ultrAslan, Çanakkale şehitleri için mevlid-i şerif okutturuyor.Galatasaray sevdalıları tarafından 101 hatimle okutulacak mevlidin okumasına başlanırken, duası ise zaferin yıl dönümü olan 18 Mart’ta yapılacak.

HALKIMIZI MEVLİDİN KAPANIŞ DUASINA BEKLİYORUZ

ultrAslan Bolu temsilcisi Semih Karaosmanoğlu, Bahçelievler Mahallesi’ndeki Camlı Camii’de Cuma ve öğle namazı öncesi duası yapılacak mevlid-i şerife Bolu halkını davet etti. Yıllardır başarılı bir temsilcilik görevi üstlenen ve diğer taraftar gruplarına da örnek olan Karaosmanoğlu, “Tarihe benzeri görülmemiş bir destanlık örneği olarak geçen Çanakkale Zaferi’nin 101’inci yıl dönümü dolayısıyla 18 Mart günü, Bahçelievler Mahallesi Camlı Camii’de Cuma ve öğle namazı öncesi şehitlerimiz için okuttuğumuz mevlid-i şerifin duası olacaktır. Tüm kıymetli Bolu halkımızı Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Çanakkale’de şehit düşen silah arkadaşlarının ruhlarına armağan ettiğimiz 101 hatimlimevlid-i şerifimizin hatim duasına bekliyoruz” ifadelerini kullandı. SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128