Bolu’da Gakkoş hazırlıkları başladı

Boluspor, PTT 1. Lig'in 14. haftasında oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarına dün gerçekleştirilen antrenman ile başladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, iki grup halinde aerobik dayanıklılık koşusu yaparken, antrenmanın ana bölümünde dar alan oyunları oynadı.

 Bolu’da Gakkoş hazırlıkları başladı

Haber: Hamza TÜRDÜ

Geçtiğimiz haftayı Antalyaspor mağlubiyetiyle kapatan Boluspor, 1,5 günlük izinin ardından dün gerçekleştirdiği antrenmanla Pazar günü deplasmanda oynayacağı Elazığspor maçı hazırlıklarına başladı. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla saha ortasında kısa süren bir toplantı yapan Erginer, oyuncularına “Antalyaspor maçında istediklerimizi sahaya yansıtamadık ve mağlup oldu. Ama artık geriye dönmenin bir anlamı yok. Artık önümüzdeki Elazığspor maçına odaklanmalıyız. Elazığspor maçını kazanıp deplasman serimizi sürdürmeliyiz. Bunu yapabilecek gücümüz ve kalitemiz var. Eğer biz istediklerimizi sahaya yansıtırsak içeride ve dışarıda puan veya puanlar kazanabiliriz. Sizlere inanıyor ve güveniyorum” dediği öğrenildi.

DAYANIKLILIK VE DAR ALAN OYUNLARI

Teknik Direktör Reha Erginer yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma hareketlerinin ardından iki grup halinde aerobik dayanıklılık koşusu yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmanın ana bölümünde ise kırmızı-beyazlılar teknik direktör Reha Ergine nezaretinde dar alan oyunları oynadı. Kırmızı-beyazlılar ise daha sonra antrenmanı stretching ile sonlandırdı.

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, ligin 14.haftasında deplasmanda oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarını bugün gerçekleştirilecek antrenman ile sürdürecek.


Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128