Bolu’da özel turnuva

Altyapı takımları arasında Kasım ayında düzenlenecek olan turnuvalardan biri de Bolu’da yapılacak. Zonguldak ekibi şimdiden Bolu Turnuvası’na hazır.

Bolu’da özel turnuva

Haber: Esra Öztürk

TFF.2Lig Beyaz Grupta ki temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un alt yapı çalışmaları devam ediyor. Antrenör Muhammet Şafak ve Sadettin Birinci yönetiminde 2006, 2007, 2008 doğumlu minikler futbolun temel eğitimleri alıyor. Zonguldak Kömürspor’un altyapı ekibi Kasım ayında , İstanbul, İzmit, Ankara, Düzce ve Bolu illerinde yapılacak özel turnuvaya katılmayı planlıyor.

“Amacımız Kömürspor’un altyapısını güçlü hale getirmek”

Zonguldak Kömürspor’un altyapı antrenörü Muhammet Şafak, Kasım ayı içerisinde farklı farklı illerde yapılacak olan turnuvalara hazırlandıklarını söyleyerek, “ Çalışmalarımız devam ediyor. Kasım ayı içerisinde İstanbul, İzmit, Ankara, Düzce ve Bolu illerinde özel turnuvalar olacak. Bu turnuvalara katılarak sporcuların maç alışkanlıklarını kazanmalarını sağlayacağız. Bu şekilde de sporcular kendi eksikliklerini görüyor. Amacımız Zonguldak Kömürspor’un altyapısını güçlü hale getirerek geleceğe ışık tutmak. Bunun içinden elimizden gelen mücadeleyi vermeyi devam ediyoruz ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2017, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128