Bolulu Antrenör Muay Thai seminerine katıldı‏

İlimiz Muay Thai antrenörlerinden Emrah Sarıcaer, 19-21 Aralık 2014 tarihleri Arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Muay Thai Federasyonu 2015 Antrenör vize seminerinde ilimizi temsil etti.

 Bolulu Antrenör Muay Thai seminerine katıldı‏

Haber: Spor Merkezi

Bolulu Antrenör Emrah Sarıcaer, 19-21 Aralık 2014 tarihleri Arasında Antalya'da düzenlenen Türkiye Muay Thai Federasyonu 2015 Antrenör vize seminerinde ilimizi temsil etti. Muay Thai (Thai Boks) spor dalında ilimize birçok sporcu kazandıran Emrah Sarıcaer, yıl içinde düzenlenecek faaliyetlerde görev alabilmek ve güncel gelişmeleri öğrenmek için yıllık vize seminerinde teorik ve pratik eğitimlere girerek 2015 Antrenör vizesine hak kazandı.

Bolu'nun tecrübeli antrenörü Sabri Damar'ın Bolu'daki ilk öğrencilerinden olan Sarıcaer, yeni yılda Muay Thai dalında lisanslı sporcu sayısını arttırmak ve başarı çıkartmak için çalışmalar yürüttüğünü ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Mudurnu
Ramazan Mudurnu - 6 yıl Önce

yakışır arkadaşıma. en az 10 yıldır bu sporu yapıyor. her geçen gün kendini geliştiriyor ve genç arkadaşlara yol gösteriyor. başarılar.

Ahmet Kayahan
Ahmet Kayahan - 6 yıl Önce

mudurnu nun gruru.. ve haberlere daha çıkmamış olsa da bolunun ilk milli hakem unvanını taşıyor.. hayırlı uğurlu olsun.. allah yolunu bahtını açık etsin.

SIRADAKİ HABER

banner128